Brazīlieši un Meksikas izlase pievienojas Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālistiem

Laukuma saimnieki Brazīlijas futbolisti un Meksikas izlase pēc pirmdien aizvadītajām pēdējām spēlēm Pasaules kausa finālturnīra grupā iekļuva astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Brazīlieši ar 4:1 Braziljā pārspēja Kamerūnas izlasi, bet Resifē A grupas spēļu noslēgumā Meksikas valstsvienība ar 3:1 bija pārāka par Horvātiju.

Nīderlandes izlase ar uzvaru pār Čīli saglabā pirmo vietu grupā

Nīderlandes futbolisti pirmdien Sanpaulu ar 2:0 uzvarēja Čīli un saglabāja pirmo vietu Pasaules kausa finālturnīra B grupā, kas, visticamāk, ļaus viņiem izvairīties no tikšanās ar mājiniekiem brazīliešiem izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā, liecina rīkotāju informācija. Paralēli Kuritibā aizvadītajā otrā grupas spēlē līdzšinējā trofejas īpašniece Spānija atvadījās ar uzvaru 3:0 pār austrāliešiem.

Alžīrieši sešu vārtu spēlē pieveic Dienvidkorejas izlasi un pretendē uz astotdaļfinālu

Pirmajā puslaikā iesisti trīs vārti palīdzēja Alžīrijas valstsvienībai svētdien Portualegrē ar 4:2 uzvarēt Dienvidkorejas izlasi un uzlaboja izredzes Pasaules kausa izcīņā spēlēt astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Pasaules kausa izcīņā Alžīrija guva pirmo uzvaru kopš 1982.gada un kļuva par pirmo Āfrikas komandu, kas finālturnīra spēlē guva četrus vārtus.

Beļģi spēles galotnē iesit uzvaras vārtus pret Krieviju un iekļūst astotdaļfinālā

Dažas minūtes pirms spēles beigām Divoka Oridži gūtie vārti Beļģijas futbolistiem svētdien Riodežaneiro nodrošināja uzvaru 1:0 pār Krieviju Pasaules kausa finālturnīra grupā, liecina organizatoru informācija. Beļģijai divās spēlēs ir divas uzvaras, kas jau pirms pēdējās grupu kārtas komandai garantē dalību astotdaļfinālā.

Vācija un Gana pa reizei atspēlējas un cīņu noslēdz neizšķirti

Ātriem uzbrukumiem bagātu cīņu Vācijas un Ganas futbola izlases sestdien Fortalezā noslēdza neizšķirti 2:2, un Pasaules kausa finālturnīra grupas kārtas spēlē vadībā pabija abas komandas, liecina rīkotāju informācija. Vācija ar divās spēlēs gūtiem četriem punktiem ir līdere G grupā, kur visām komandām vēl ir cerības uz vietu astotdaļfinālā.

Ekvadora ar uzvaru pār Hondurasu uzlabo izredzes Pasaules kausa izcīņā

Enera Valensijas divi gūti vārti Ekvadoras izlasei piektdien Kuritibā nodrošināja uzvaru 2:1 pār Hondurasu un uzlaboja izredzes Pasaules kausa izcīņā iekļūt astotdaļfinālā, informēja rīkotāji. Ekvadora E grupā pakāpās uz 2.vietu aiz Francijas, kam dalība izslēgšanas kārtā vēl nav garantēta.

Francijas izlase iesit piecus vārtus un neatstāj šveiciešiem cerības uz uzvaru

Pārliecinošs turpinājums Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā piektdien izdevās Francijas izlasei, kas ar 5:2 sagādāja pirmo zaudējumu Šveicei un pietuvojās iekļūšanai Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Trīs vārtus uzvarētāji Salvadorā guva pirmajā puslaikā, ieliekot stabilu uzvaras pamatu.