Bļugers piespēlē, kopā ar Šilovu palīdz «Canucks» uzvarēt NHL Stenlija kausa spēlē

Vankūveras "Canucks" ar Artūru Šilovu vārtos un Teodoru Bļugeru uzbrukumā trešdien mājās izcīnīja uzvaru 5:4 pār Edmontonas "Oilers", ar panākumu sākot Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīra otro kārtu.

Šilovs vārtos atvairīja 14 no 18 metieniem, bet Bļugers rezultatīvi piespēlēja ceturto vārtu guvumā, palīdzot Ņikitam Zadorovam pēdējā trešdaļā panākt neizšķirtu 4:4.

Rietumu konferences pusfināla sērijā "Canucks" divu Kanādas klubu cīņā nodrošināja 1:0 pārsvaru. Nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas sērijā izcīnīs četras uzvaras.

Bļugers spēlēja 10 minūtes (10:18), bloķēja vienu metienu un uzvarēja divos no trijiem iemetieniem, kuros piedalījās, iekrājot neitrālu lietderības rādītāju.

"Canucks" otrajā trešdaļā bija iedzinējos 1:4, bet spēja pavērst spēles ritējumu sev labvēlīgā gultnē. Līdz pēdējam pārtraukumam Eliass Lindholms samazināja rezultāta starpību, trešajā periodā Džeitī Millers un Zadorovs panāca neizšķirtu, savukārt uzvaras vārtus piecarpus minūtes pirms beigu svilpes no asa leņķa iemeta Konors Gārlends.

Vankūveras "Canucks" - Edmontonas "Oilers" spēles epizodes

Rietumu konferences pusfināla sērijā otrā spēle notiks piektdien Vankūverā.

Savukārt Floridas "Panthers" bez Latvijas aizsarga Uvja Balinska pieteikumā trešdien Austrumu konferences pusfināla spēlē ar 6:1 uzveica Bostonas "Bruins" un sērijā panāca izlīdzinājumu 1:1.