Porziņģis gūst 18 punktus «Celtics» uzvarā, Bostonas klubs atgriežas vadībā NBA sērijā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien iekrāja 18 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" ar 104:84 viesos uzveica Maiami "Heat".

Sērijā rezultāts kļuva 2:1 Bostonas kluba labā. Nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas sērijā gūs četras uzvaras.

Porziņģis sērijā trešajā mačā spēlēja 27 minūtes (27:25), realizēja trīs no pieciem tālmetieniem un trāpīja divus no pieciem divpunktu metieniem, kā arī piecus no sešiem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, bloķēja divus metienus un pārtvēra vienu piespēli.

"Celtics" rezultatīvākie bija pa 22 punktiem guvušie Džeilens Brauns un  Džeisons Teitams, kura rēķinā bija arī 11 izcīnītas atlēkušās bumbas. "Heat" rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Bams Adebajo.

Maiami "Heat" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

Arī sērijā ceturtā spēle notiks Maiami, kur komandas laukumā dosies pirmdien.

Ja "Celtics" cīņā pret pērnajiem čempionāta finālistiem spēs pārvarēt pirmo kārtu, Bostonas komandas nākamie pretinieki būs Klīvlendas "Cavaliers" vai Orlando "Magic".