Bļugeram rezultatīva piespēle komandas zaudējuma spēlē; Merzļikins paliek rezervē

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien rezultatīvi piespēlēja viņa un Artūra Šilova pārstāvētās Vankūveras "Canucks" zaudējumā savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Canucks" mājās ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) zaudēja Dalasas "Stars", kas svinēja sesto panākumu pēc kārtas.

Bļugers 28. minūtē rezultatīvi piespēlēja Džonatanam Milleram komandas vienīgo vārtu guvumā.

Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 14 minūtes un 37 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus, nopelnot četras soda minūtes, otrā noraidījuma laikā 57.minūtē Džimijam Bennam gūstot uzvaras vārtus, kā arī uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem.

Šilovs palika rezervē, bet Keisijs Desmits mājinieku vārtos tika galā ar 31 no 33 metieniem, pēdējo ripu Džeisonam Robertsonam raidot tukšos mājinieku vārtos.

Viesiem trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Rope Hincs, pa diviem - Robertsons, Benns (abiem pa 1+1) un Džo Pavelskis (0+2).

"Canucks" ar 98 punktiem 73 spēlēs ieņem otro vietu Rietumu konferencē, bet "Stars" ar 101 punktu 74 spēlēs ir izvirzījusies pirmajā vietā.

Nākamo maču "Canucks" aizvadīs svētdien savā laukumā ar Anaheimas "Ducks".

Savukārt Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien Pitsburgā palika rezervē Kolumbusas "Blue Jackets" zaudējumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Blue Jackets" viesos ar rezultātu 2:3 (0:0, 2:2, 0:1) zaudēja Pitsburgas "Penguins" komandai.

Vārtos Daņiils Tarasovs atvairīja 33 metienus, bet pretējā laukuma galā ar Alekss Nedelkovičs tika galā ar 17 metieniem.

Kolumbusas klubā divus (1+1) rezultativitātes punktus sakrāja Kouls Silindžers.

Pitsburgas komanda divreiz atspēlējās ar precīziem Jevgeņija Malkina metieniem, bet uzvaru ar trešā perioda 35. sekundē gūtiem vārtiem nodrošināja Drū O'Konors, divreiz rezultatīvi piespēlējot Sidnijam Krosbijam.

"Blue Jackets" ar 58 punktiem 73 spēlēs ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs sestdien, ar "Penguins" tiekoties savā laukumā.

Citā mačā Floridas "Panthers" bez aizsarga Uvja Balinska, kurš tika nosūtīts uz Amerikas Hokeja līgas klubu Šarlotas "Checkers", savā laukumā ar 3:4 (2:1, 0:1, 1:2) piekāpās Bostonas "Bruins", taču nodrošināja vietu Stenlija kausa izcīņā.

"Panthers" ar 97 punktiem 73 mačos ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē.