«Canucks» ar Bļugeru un Šilovu ierindā atgūst vadību NHL konferences ceturtdaļfinālā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien izpelnījās divas soda minūtes, bet vārtsargs Artūrs Šilovs palika uz rezervistu soliņa Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru.

"Canucks" viesos ar rezultātu 2:1 uzvarēja Nešvilas "Predators" vienību, tādējādi Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā ir "Canucks".

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes, kuru laikā izpelnījās divas soda minūtes un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu. Bļugers arī bloķēja trīs metienus un uzvarēja vienā no astoņiem iemetieniem.

Nešvilas "Predators" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Vankūveras komandai pirmajās divās trešdaļās pa reizei skaitlisko vairākumu realizēja Džeitī Millers un Broks Besers, bet pēdējā periodā "Predators" rezultāta starpību samazināja Lūks Evandželista.

Nākamo spēli "Canucks" un "Predators" aizvadīs svētdien Nešvilā.